Prekių katalogas

 • Akmens masės vonia vonia FJORDD Ramsa, balta blizgi

  Kodas: BTWM00004C00G110FWG
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
 • Akmens masės vonia vonia FJORDD Ramsa, balta blizgi

   

  Techniniai duomenys:

  • Matmenys: 1600 x 800 mm
  • Svoris: 146 kg
  • Medžiaga: akmens kompozitas AQUASTONE®
  • Talpa : 310 l
  • Spalva: balta blizgi
  • Sifonas: komplekte

  Vonia yra standartinės baltos blizgios spalvos. Vonią galima užsakyti baltos matinės spalvos (kaina + 10 %). Taip pat kitos iš 8 siūlomų spalvų (kaina + 25 %).

  Yra daug būdų atsipalaiduoti. Tai gali būti švelnus masažas arba kelios meditacijos akimirkos. Karšta vonia taip pat gali atkurti kūno ir proto harmoniją. Užtenka RAMSA vonią pripildyti vandens ir kelioms akimirkoms į ją pasinerti. Modelis yra nemažas ir turi dvi identiškas ergonomiškos formos puses, patogiai prilaikančias dviejų asmenų nugaras. Todėl puikiai tinka maudytis dviese. Patogus ilgis, pritaikytas suaugusio žmogaus ūgiui, leidžia išlaikyti natūraliausią sėdėjimo padėtį.

  RAMSA – sprendimas vonios kambariams, kur vonia montuojama prie sienos arba jos kampe. Renkantis RAMSA, yra net trys maišytuvo montavimo galimybės: laisvai pastatomas, montuojamas į vonios briauną ir montuojamą ant sienos. Jis gali būti bet kokios jūsų pasirinktos spalvos, nes sifono dangtelis naujoviškai pagamintas iš tos pačios medžiagos kaip ir vonia. RAMSA yra tikra jūsų namų SPA.

  FJORDD - unikalių dalykų kūrimo entuziastų įkurtas prekės ženklas. Fjordd gaminius sukūrė vonios ekspertai.

  Kuo išsiskiria FJORDD?

  Inovacijos ir dizainas

  FJORDD gaminiai yra pagaminti iš AQUASTONE®, akmens kompozito, kurio du trečdalius sudaro natūrali dolomito uoliena. Medžiaga ilgai išlaiko vandens šilumą, o hidrofobinis komponentas, kurį FJORDD pateikia standartinėje komplektacijoje, užtikrina lengvą valymą. Visi gaminiai turi modernius ir išskirtinai estetiškus sifono dangtelius, pagamintus iš tos pačios medžiagos kaip ir visas gaminys, todėl puikiai dera su bet kokia maišytuvo spalva.

  Ergonomika
  FJORDD vonios pasižymi optimaliu ilgiu ir pločiu. Ergonomiškai palenkti atlošai padeda išlaikyti kūną natūraliausioje padėtyje – šiek tiek sulenktomis kojomis.

  AQUASTONE® AKMENS KOMPOZITASAQUASTONE® du trečdaliai yra pagamintas iš įvairių frakcijų natūralaus dolomito uolienų mišinio, sujungto derva ir kietikliais. Rezultatas – itin lanksti masė, kuri gali būti laisvai formuojama ir leidžianti sukurti net įmantriausias formas su nedideliu briaunos storiu.

  Namų SPA filosofija
  FJORDD kiekvieną vonios kambarį paverčia namų SPA. Atsipalaiduokite vonioje ir susikurkite savo mėgstamą ritualą, kuris atpalaiduoja kūną ir suteikia malonius pojūčius.

  FJORDD privalumai
  Akmens kompozito privalumas yra jo terminis stabilumas – vanduo vonioje ilgiau išlaiko šilumą. FJORDD gaminius lengva valyti. Nedidelius pažeidimus, skirtingai nei kitų medžiagų atveju, galima lengvai pašalinti naudojant remonto rinkinį. Produktai buvo sukurti patogiai, kad atitiktų jūsų kūno padėtį ir užtikrintų komfortą. Dėl natūralios akmens kompozito kilmės jis yra visiškai saugus kasdieniam naudojimui ir išlaiko spalvą. Gaminių paviršius yra malonios liesti aksominės tekstūros.
  Vienodas ir harmoningas dizainas bei išskirtinė ergonomika ir komfortas geriausiai apibūdina FJORDD gaminius. Vonios ir praustuvai siūlo daugybę galimybių sukurti unikalų interjerą, kuris išreikš jūsų individualų stilių. FJORDD produktai leidžia jūsų vonios kambarį paversti namų SPA, poilsio vieta, kuria mėgaujasi visa šeima. Vonios ir praustuvai pagaminti iš AQUASTONE® akmens kompozito, todėl ilgai išlaiko vandenį šiltą. Be to, ši naujoviška medžiaga yra graži, patvari ir itin maloni liesti.

  Prekės ženklo įkvėpimas buvo Skandinavijos fiordai, unikalūs savo didingu grožiu. Gamtos jėgų pusiausvyra, dviejų priešingų stichijų susidūrimas: vandens, kuris atneša palengvėjimą, susitinkant su nesunaikinamomis uolomis – tai skatina kūrybinę žmogaus vaizduotę. Tuo pačiu buvimas sąlytyje su amžinosiomis gamtos jėgomis suteikia pusiausvyros jausmą ir ramina protą.

  Gamtos balsų paskatinti sukūrėme FJORDD – prekės ženklą, kurio pagrindinis tikslas – harmoningas ir nesenstantis dizainas.Vienodas ir harmoningas dizainas bei išskirtinė ergonomika ir komfortas geriausiai apibūdina FJORDD gaminius. Vonios ir praustuvai siūlo daugybę galimybių sukurti unikalų interjerą, kuris išreikš jūsų individualų stilių. FJORDD produktai leidžia jūsų vonios kambarį paversti namų SPA, poilsio vieta, kuria mėgaujasi visa šeima. Vonios ir praustuvai pagaminti iš AQUASTONE® akmens kompozito, todėl ilgai išlaiko vandenį šiltą. Be to, ši naujoviška medžiaga yra graži, patvari ir itin maloni liesti.
  Prekės ženklo įkvėpimas buvo Skandinavijos fiordai, unikalūs savo didingu grožiu. Gamtos jėgų pusiausvyra, dviejų priešingų stichijų susidūrimas: vandens, kuris atneša palengvėjimą, susitinkant su nesunaikinamomis uolomis – tai skatina kūrybinę žmogaus vaizduotę. Tuo pačiu buvimas sąlytyje su amžinosiomis gamtos jėgomis suteikia pusiausvyros jausmą ir ramina protą.

  Gamtos balsų paskatinti sukūrėme FJORDD – prekės ženklą, kurio pagrindinis tikslas – harmoningas ir nesenstantis dizainas. Yra daug būdų atsipalaiduoti. Tai gali būti švelnus masažas arba kelios meditacijos akimirkos. Karšta vonia taip pat gali atkurti kūno ir proto harmoniją. Užtenka RAMSA vonią pripildyti vandens ir kelioms akimirkoms į ją panardinti. Modelis yra nemažas ir turi dvi identiškas ergonomiškos formos puses, patogiai prilaikančias dviejų asmenų nugaras. Todėl puikiai tinka maudytis su mylimu žmogumi. Patogus ilgis, pritaikytas suaugusio žmogaus ūgiui, leidžia išlaikyti natūraliausią sėdėjimo padėtį.
   

  Garantija: 10 metų

  Gamintojas: FJORDD (Lenkija)

  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 5 234 55 69 arba el. paštu pagalba@santechnikos-centras.lt