Prekių katalogas

Daugiasluoksnis vamzdis su 6 mm apšiltinimu (raudona) TECEflex PE-Xc/AL/PE-RT 16 x 2,2 mm (75 m)

 • Daugiasluoksnis vamzdis su 6 mm apšiltinimu (raudona) TECEflex PE-Xc/AL/PE-RT 16 x 2,2 mm (75 m)

  Kodas: 731116
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  TECE (Vokietija)
  TECE (Vokietija)
 • Daugiasluoksnis vamzdis su 6 mm apšiltinimu (raudona) TECEflex PE-Xc/AL/PE-RT 16 x 2,2 mm (100 m)


  Daugiasluoksnis TECEflex vamzdis gaminamas iš bazinio PE-Xc vamzdžio, kuris yra padengtas lazeriu suvirintu aliuminio apvalkalu (pastarasis dar padengtas baltos spalvos apsauginiu PE-RT sluoksniu). Aliuminio apvalkalas tarnauja kaip difuzinis deguonies barjeras kartu sumažindamas linijinį vamzdžio plėtimąsi, būdingą visiems polietileniniams vamzdžiams. Universalus PE-Xc/AL/PE vamzdis, turi visas geriausias metalinio ir polietileninio vamzdžio savybes - mažas linijinis plėtimasis, lankstumas, atsparumas didelėms temperatūrinėms ir slėginėms apkrovoms, korozijai. Balta spalva leidžia šį vamzdį montuoti atvirose, matomose vietose. Užpatentuotas TECEflex vamzdžių jungimo būdas užtraukiamų žiedų pagalba be jokių guminių sandarinimo tarpinių, išsaugant minimalų skerspjūvio susiaurėjimą jungimo vietoje. TECEflex daugiasluoksniams vamzdžiams naudojamos tos pačios fasoninės dalys (fitingai(, kaip ir TECEflex šildymo bei vandentiekio vamzdžiams.


  TECEflex - universali vamzdynų sistema DN 14-63 mm:

  Universalaus naudojimo vamzdynų sistema "TECEflex", skirta vandentiekio, šildymo, suspausto oro sistemoms montuoti


  TECEflex - laiko patikrintas sujungimas

  TECEflex - vamzdynų sujungimo technologija - tai ašinio presavimo sistema. Milijonai atliktų sujungimų nekelia abejonių sistemos patikimumu ir ilgaamžiškumu. Naudojami daugiasluoksniai (PE-Xc/AL/PE) ir PE-Xc vamzdžiai sujungiami paprastais vamzdžių praplėtimo ir žiedų užtraukimo įrankiais. Ir tai nesikeičia jau 25 metus.


  TECEflex - neteisingo sujungimo kontrolė. Nepastebėti neįmanoma.

  Jei sujungimas atliktas netaisyklingai, nuotėkis pasirodys iš karto po sistemos užpildymo. Kitose sistemose dėl nekokybiškai atlikto sujungimo nuotėkis gali atsirasti ne iš karto:

  1. Aiškiai matomas neatliktas sujungimas. Žiedas neužtrauktas iki galo.

  2. Tik užpildžius sistemą iš karto pasirodo nuotėkis.

  3. Teisingai atliktas sujungimas. Nėra nuotėkio, žiedas iki galo užtrauktas ant fasoninės dalies ir TAI AIŠKIAI PASTEBIMA.


  Bronza - ateities inžinerinėms sistemoms...

  Nuo 2013 gruodžio 1 d. Vokietijoje ir Olandijoje montuojamose vandentiekio sistemose galima naudoti tik bronzines fasonines dalis. Tik laiko klausimas, kada tai bus ir pas mus. Nauja medžiaga pilnai atitinka sugriežtintus reikalavimus inžinerinėms sistemoms. Atitinka dabar galiojančias normas:

  • Vandens tiekimo sistemų DIN 1988 / DIN EN 806
  • Dujų tiekimo sistemų DVGW TRGI 2008
  • Šildymo sistemų
  • Suspausto oro sistemų
  • Paskirtis: vandentiekio, šildymo, taip pat ir grindinio šildymo instaliacijose, magistralinių stovų, grindinių kanalų montavimo darbuose.
  • Pakuotė (ritinys): 16 mm - 100 m, 20 mm - 100 m, 25 mm - 50 m, 32 mm - 25 mm, galima pirkti ir mažesnį kiekį
  • Vamzdžių lankstymui rekomenduojama turėti vamzdžių lankstymo spyruokles arba kitus lankstymo įrankius

  PPSU - plastikinės fasoninės dalys šildymui ir vandentiekiui

  Kaip žalvarinių fasoninių dalių alternatyvą galima naudoti ir pigesnes fasonines dalis iš PPSU. PPSU - tai plastikas, ypatingai atsparus mechaniniam poveikiui bei smūgiams. DVGW rekomenduojamos "TECEflex" PPSU fasoninės dalys yra atsparios korozijai, smūgiams, slėgiui, temperatūros poveikiui, be to, yra ilgaamžės. Nepriekaištingos higienos savybės garantuoja puikų šių fasoninių dalių naudojimą. PPSU fasoninės dalys taikomos šildymo ir vandentiekio sistemoms.

  Standartinis žalvaris

  Nebrangaus metalo alternatyva bronzai - fitingai pagaminti iš standartinio žalvario. Fitingai be apribojimų gali būti naudojami šildymui ir suspausto oro sistemose, su tam tikrais apribojimais geriamojo vandens sistemose. Taip pat galima naudoti dujų įrengimui.

  Perkant pas mus daugiasluoksnius vamzdžius ir jungtis, santechninių įrankių nuoma yra nemokama!

  PASTABA: papildomai pagal jungties diametrą reikia įsigyti užtraukimo žiedą: 16, 20, 25, 32, 40, 50, 63 mm

  Daugiau informacijos parsisiuntimui skirtuose failuose.

  Gamintojas: TECE (Vokietija)


  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 5 234 55 69 arba el. paštu pagalba@santechnikos-centras.lt