Prekių katalogas

Grotelės SYSTEMAIR 300 x 150, Nova-L-1-2

 • Grotelės SYSTEMAIR 300 x 150, Nova-L-1-2

  Kodas: 41306
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 • Grotelės SYSTEMAIR 300 x 150, Nova-L-1-2


  NOVA-L - tai stačiakampio formos aliuminio grotelės su viena ar dviem menčių eilėmis. Pirmoji eilė visuomet yra fiksuota, o antroji - reguliuojama. NOVA-L grotelės labai tinka oro tiekimui ir oro ištraukimui tokiose patalpose, kuriose reikia daugiau dėmesio skirti išvaizdai. Jei reikia, grotelės gali būti padalintos į keletą dalių ir sumontuotos iš linijinės grotelių linijos. Siekiant subalansuoto oro paskirstymo visoje grotelėje, rekomenduojama naudoti vožtuvą arba ventiliacinę dėžę.


  Dizainas

  NOVA-L grotelės pagamintos iš anoduoto aliuminio profilių arba dažytos naudojant miltelius (RAL 9010 - balta). Pagal užklausimą galima pasirinkti ir kitas spalvas.

  Išmatavimai: plotis 300 mm, aukštis 150 mm

  Grotelių mentės

  Vienos arba dviejų eilių grotelės gali būti tiek horizontalios, tiek ir vertikalios. Antroji grotelių menčių eilė visada būna statmena pirmajai eilei. Priekinių menčių formos ir ašinis žingsnis yra pasirenkamas, žr. Pav. 8 arba užsakymo kodus. Antros eilės mentės visada yra "4" tipo, kurių žingsnis - 20 mm.

  Priedai

  NOVA-R1, -R2, -R3, -R4 - vožtuvai

  NOVA-UR- montažinis rėmelis

  ODEN - slėgio kamera

  PB-NOVA - slėgio kamera

  Montavimas

  NOVA-L grotelės gali būti tiesiogiai montuojamos į stačiakampio formos ortakį, naudojant įleidžiamus varžtus ("1" tipo montavimas); į sieną, naudojant montažinį rėmą ir spyruoklinius spaustukus ("2" tipo montavimas + UR), jei tinka, taip pat galima montuoti ir į sieną arba lubas naudojant montažinį rėmą ir montavimo mechanizmą ("4" tipo montavimas).


  Daugiau informacijos parsisiuntimui skirtuose failuose.

  Gamintojas: SYSTEMAIR (Švedija)


  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 5 234 55 69 arba el. paštu pagalba@santechnikos-centras.lt