Prekių katalogas

Keturgubas izoliuotas vamzdis UPONOR Ecoflex Quattro 2 x 32 x 2,9 - 25 x 3,5 - 20 x 2,8 / 175

 • Keturgubas izoliuotas vamzdis UPONOR Ecoflex Quattro 2 x 32 x 2,9 - 25 x 3,5 - 20 x 2,8 / 175

  Kodas: 1084888
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
 • Keturgubas izoliuotas vamzdis UPONOR Ecoflex Quattro 2 x 32 x 2,9 - 25 x 3,5 - 20 x 2,8 / 175

   

  Techninės savybės:

  • Vamzdžio skersmuo: 2 x 32 x 2,9 - 25 x 3,5 - 20 x 2,8 / 175
  • Medžiaga: PEX
  • Savybės: su deguonies difuzijos barjeru (EVOH)
  • Paskirtis: požeminiam vandens tiekimui iš katilinės į pastatą
  • Šildymas ir karštas vanduo su cirkuliacija
  • Keturi PE-Xa vamzdžiai
  • Maks. slėgis 6 bar. šildymui / 10 bar. karšto vandens / 95°C PEX putplastis, HDPE išorinis korpusas
  • Spalvotas centro profilis, siekiant išvengti painiavos tarp linijų

  „Uponor Ecoflex“ izoliuotų vamzdžių sistemos paslaptis yra lankstus, bet tvirtas vamzdžio apvalkalas ir vidiniai šilumą bei vandenį tiekiantys vamzdžiai pagaminti iš susiūtojo polietileno (PE-Xa), kurie yra padengti keliais sluoksniais polietileno putų izoliacijos. Vamzdžių apvalkalai pagaminti iš smūgiams atsparaus polietileno (PE-HD). Dėl specialios apvalkalų geometrijos pasižymi reikiamu žiediniu standumu, tačiau juos vis tiek galima sulenkti mažu lenkimo spinduliu. Todėl jie greitai galima nutiesti aplink kampus ir įvairias kitas kliūtis. Vidinis PE-Xa vamzdis yra ypač tvirtas, atsparus korozijai bei aukštai temperatūrai. Be to, Uponor PE-Xa vamzdyje nesusidaro apnašų, netrūkinėja dėl taškinių apkrovų ar įtempimų.

  PE-Xa medžiaga yra atspari net agresyviai terpei, todėl šie vamzdžiai ilgaamžiai ir dėl to yra labai ekonomiški.  Izoliacijos medžiaga yra ne tik labai veiksminga, bet ir ypač atspari drėgmei.

  Uponor Ecoflex Quattro, Uponor Ecoflex Thermo Twin, Uponor Ecoflex Aqua bei Uponor Ecoflex Supra vamzdžius iki 200 m ilgio galima nutiesti be tarpinių jungčių. Dėl savaiminės kompensacijos jiems nereikalinga plėtimosi kompensacija. „Uponor Ecoflex“ vamzdžiai yra lengvi, todėl su jais labai patogu dirbti. „Uponor“ turi pilną priedų asortimentą siūlomų vamzdžių sistemoms, leidžiantį atlikti įvairiausius darbus. Darbant su šiais vamzdžiais nereikalingi jokie specialūs įrankiai, nereikia atlikti sunkių virinimo darbų, dėl to darbai atliekami žymiai žymiai greičiau.

  Vamzdžiai Uponor Ecoflex Quattro skirti tiekti šildymo vandenį ir karštą vandentiekio vandenį. Sistemą sudaro 4 PE-Xa vidiniai vamzdžiai. PE-Xa vamzdžiai skirti šildymo vandeniui tiekti yra naudojami ir Uponor Thermo vamzdžių sistemoje.

  Uponor Ecoflex Thermo vamzdžių sistema labiausiai tinkama šilumos tiekimo vandens cirkuliavimui. Šie vamzdžiai turi puikią termoizoliaciją ir jais gali cirkuliuoti iki 95°C temperatūros vanduo su 6 bar slėgiu. Numatytas šių vamzdžių eksploatavimo laikas yra mažiausiai 30 metų; jie ypač tinka vietiniams šilumos tiekimo tinklams, kurie gali būti ekonomiškai eksploatuojami keliasdešimt metų.

  Gamintojas / prekinis ženklas: UPONOR (Suomija)

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės aprašyme esančios video nuorodos yra tik informacinio pobūdžio, todėl jose pateikiama informacija gali skirtis nuo pačios prekės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 234 55 69 arba el. paštu pagalba@santechnikos-centras.lt