Prekių katalogas

Koncentruotas farmacinis propilenglikolio skystis šildymo sistemai 220 kg / 196 l (nekenksmingas)

 • Koncentruotas farmacinis propilenglikolio skystis šildymo sistemai 220 kg / 196 l (nekenksmingas)

  Kodas: USP-220KG
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
 •  

  Svoris: 220 kg

  Tūris: 196 litrai

  Tipas: koncentratas

  Savybės: nekenksmingas, farmacinis-maistinis

  Paskirtis: šildymo ir vėsinimo sistemoms

  Spalva: bespalvis


  Propilenglikolis

  Tai šildymo - šaldymo tirpalas, kuris yra pagamintas iš maistinio-farmacinio USP propilenglikolio.

  Propilenglikolis - tai bekvapis, bespalvis, skaidrus, mažai lakus, tirštas, neutralus ir higroskopiškas skystis. Produktas yra maišomas su vandeniu bei žemesniaisiais alkoholiais, ketonais ir esteriais be kokiu santykiu. USP propilenglikolis turi panašų poveikį kaip etanolis ir veikia kaip baktericidas. Jis stabdo mikroorganizmų dauginimąsi tirpaluose. Atitinka USP bei Europos vaistų reglamento švarumo reikalavimus. Propilenglikolis skirtas kosmetikos bei higienos sritims, farmacijai, maisto, tabako, agro ir kitoms pramonės sritims. Naudojamas kaip šilumą pernešantis skystis, antifryzas, šaltnešis ir kita.

  Skiedimui gali būti naudojamas tik distiliuotas arba bedruskis vanduo. 

  Propilenglikolis - puikus šilumnešis šildymo, aušinimo ir saulės sistemoms

  Propilenglikolio, kaip šilumnešio naudojimas šildymo / aušinimo sistemose leidžia apsaugoti gyvenvietes, žmones ir gyvūnus tokių katastrofų, kaip: žemės drebėjimai, gaisrai, avarijos ar taisyklių pažeidimas eksploatuojant šildymo sistemą, padarinių. Dėl sugebėjimo sumažinti tirpalo užšalimo temperatūrą ir nedidelio propilenglikolio korozinio agresyvumo, prailgina šildymo sistemos tarnavimo laiką. Įrengiant tokiuose kompleksuose, kaip užmiesčio viešbučiai, pensionatai ir poilsio namai, uždarą šildymo sistemą, ši reikalauja naudoti aukšto patikimumo, ekologiškai švarų šilumnešį, kuris išlaikytų didelius energitinius perkrovimus ir turėtų šiuos aukštus rodiklius: šiluminės talpos, šilumos laidumo, antikorozijos, ilgaamžiškumo, atsparumo kristalizacijai ir geras tepimo savybes. Būtent tokius rodiklius turi propilenglikolio vandens tirpalo pagrindu pagaminti šilumnešiai.

   Skiedžiant santykiu 1:1 užšalimo temperatūra -37,5 C


  Šildymo sistemoje rekomenduojama skiesti 1:2 santykiu (1 l koncentrato ir 2 l vandens). Šis santykis yra tinkamas, nes cirkuliaciniai siurbliukai gali lengviau stumdyti skystį sistemoje, pro juos nesiveržia skystis, taip labiau apsaugomi cirkuliaciniai siurbliukai nuo sugadinimo. Skiedžiant rekomenduojama naudoti iš šulinio ar gręžinio vandenį, nerekomenduojama naudoti iš miesto tinklų patiekiamą vandenį, nes jis yra su cheminėmis priemonėmis, dėl kurių vandynų sistema gali apkalkėti. Skiedžiant 1:2 santykiu užšalimo temperatūra apie 16,1-18 C, tūrio dalys 30%. Skysčių santykius patariama kartu gerai sumaišyti kažkokioje talpoje ir tik tuomet patiekti į sistemą, nepatariama skysčius maišyti supilant į bendrą sistemą.

   

  Aušinimo skysčio %, tūrio dalys Tankis esant 20'C, g/cm³ Užšalimo temperatūra 'C
                      25              1,023                 -10
                      30              1,029                 -13
                      35              1,033                 -17
                      40              1,037                 -21
                      45              1,042                 -26
                      50              1,045                 -32