Prekių katalogas

Rankšluosčių džiovintuvas TERMA ZigZag (Įvairių spalvų pasirinkimas)

 • Rankšluosčių džiovintuvas TERMA ZigZag (Įvairių spalvų pasirinkimas)

  Kodas: ZIGZAG600500KITA
  226 
  302  Sutaupykite 76 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  TERMA (Lenkija)
  TERMA (Lenkija)
 • Rankšluosčių džiovintuvas TERMA ZigZag (Įvairių spalvų pasirinkimas)


  Aukštos kokybės rankšluosčių džiovintuvas, skirtas montuoti tik uždarose šildymo sistemose (senos statybos daugiabučiuose ir namuose, kuriuose džiovintuvas jungiamas prie karšto vandentiekio sistemos, šio džiovintuvo naudoti negalima).

  Techninės savybės:

  • Maksimalus slėgis: 8 bar;
  • Maksimali temperatūra: 95°C
  • Medžiaga: plienas

  Pateiktos kainos yra tik džiovintuvo. Prie džiovintuvo reikalingas kaitinimo elementas (kombinuotam šildymui) arba kaitinimo elementas ir užpildymas specialiu skysčiu (elektriniam);

  Galimos spalvos: balta, visos pagal RAL (nurodykite numerį komentaruose) ir chromas; Spalvų pavyzdžius turime kiekvienoje mūsų parduotuvėje arba gamintojo puslapyje https://en.termaheat.com/grzejnik/zigzag


  Standartinis prijungimas apačioje bei nuorintojas viršuje. Galimi įvairūs kiti prijungimo variantai;

  Teiraukitės dėl nestandartinių spalvų ir prijungimo variantų;

  Šis džiovintuvas gali būti kombinuotas (jungiamas prie šildymo sistemos su įmontuotu elektriniu tenu) arba tik elektrinis.

  Jeigu bus tik elektrinis džiovintuvas, tai galime užpildyti specialiu skysčiu, įmontuoti elektrinį teną ir paruošti pilnam naudojimui.

   

  Pirkimo metu pastobose galite nurodyti, kurioje džiovintuvo pusėje bus elektrinis tenas (kairėje, ar dešinėje ar centre). Jeigu bus kombinuotas variantas, kurioje pusėje bus pajungimas nuo šildymo sistemos) standartiškai reikia išvesti šildymo vamzdžius, kad tarp jų centrų būtų 50 mm).

  Pateikti galimi dydžiai su rekomenduotinais teno galingumais: 600 x 500 (300 W), 835 x 500 (300 W), 1070 x 500 (400 W), 1310 x 500 (600 W), 1545 x 500 (600 W), 1780 x 500 (600 W)

  Galimos spalvos:

  Balta (RAL 9016)

  Chromas

  Dažytos pagal RAL spalvyną, tai nurodote pirkimo pastaboje kokia spalvą pageidaujate, kad džiovintuvas būtų nudažytas.

  Specialus spalvynas, tai gamintojo sukurtos spalvos su tam tikra struktūra. Pirkimo metu pastobose galite nurodyti kokios spalvos pageidaujate.

   

  Garantija: 8 metai, chromuotiems 3 metai

  Gamintojas: TERMA (Lenkija)

   

  Terma - tai lenkų gamintojas siūlantis aukštos kokybės džiovintuvus, ypatingai vertina naujoves ir didelį dėmesį skiria ne tik dizainui, bet ir technologinei pažangai. Terma gamintojas sukūrė specialią technologiją su kuria nesimato horizontalių ir vertikalių vamzdžių sujungimo siūlių. 

   

  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 5 234 55 69 arba el. paštu pagalba@santechnikos-centras.lt